Servírka / číšník - Ostrava

Ke dni 27.04.2022 nabízí R.Charde s.r.o. (04335309, Ostrava) volné pracovní místo na pozici Servírka / číšník () v obci Ostrava (okres Ostrava-město). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (dvě směny) je 118 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Servírka / číšník
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
01.05.2022
Mzda:
118 Kč
Poznámka k volnému místu:
1. kontakt e-mailem: katrin.maulerova@gmail.com Požadavky na pozici: - komunikační schopnosti - zájem o kvalitní gastronomii - kombinační schopnosti - schopnost prijimat zpetnou vazbu - dynamicky reagovat na vznikle situace - bezúhonnost - základní znalost PC - word, excel, atd. - právní povědomí (hygiena, BOZP, zákoník práce) Nabízíme: - profesní růst - možnost realizace i mimo obor - mladý a přátelský kolektiv - práce s kvalitní surovinou - předání know-how - práce pro jeden z nejrychleji rostoucích gastropodniků Ostravě Zaměstnanecké výhody: sleva na konzumaci a naše produkty (káva, pečivo, dorty, …), multisport karta, slevy na jógu a fyzioterapie Nástup IHNED Formulář k vyplnění najdete na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdN8nVrAYz2Wcn8GW0c12JIQNafIAPlavgRHp09a9q6xE_SCQ/viewform https://cokafe.com/ záložka "Kariéra"

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní

Kontaktní údaje

Reference:
25195480729
Zaměstnavatel:
R.Charde s.r.o.
Kontaktní osoba:
Katrin Maulerová katrin.maulerova@gmail.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace