ČÍŠNÍK-SERVÍRKA - Týn nad Vltavou

Ke dni 11.06.2021 nabízí Jaroslav Sabo (01961268, Týn nad Vltavou) volné pracovní místo na pozici ČÍŠNÍK-SERVÍRKA () v obci Týn nad Vltavou (okres České Budějovice). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (turnus) je 25000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ČÍŠNÍK-SERVÍRKA
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
turnus
Nástup dne:
10.06.2021
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do naší restaurace momentálně hledáme nového kolegu na pozici číšník-servírka. Pokud máš zájem o práci v gastronomii a třeba nemáš dostatečnou praxi, nevadí zaškolíme tě. CO TĚ U NÁS ČEKÁ? Práce v mladém kolektivu, servírování příprava alkoholických a nealkoholických nápojů, aktivní prodej nabízeného sortimentu, pravidelné školení v servisu a sortimentu. NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT? Práci ve stabilní firmě, možnost flexibilního plánování směn, polední menu zdarma a zvýhodněné stravování, mzdu s možným osobním finančním ohodnocením. JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL SPLŇOVAT? Vyučení a praxe v oboru- popřípadě zaškolíme; zkušenosti z hotelového provozu výhodou; zájem o gastronomii a ochotu učit se novým věcem, nadšení pracovat v týmu; přátelská povaha a úzká spolupráce s ostatními kolegy; orientace na hosta a na výsledek, možné i jen brigádně. Lze i na zkrácený pracovní úvazek. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, osobně na provozovně (8:00-18:00 hod.) či telefonicky v době od 8:00-15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno

Kontaktní údaje

Reference:
22005420777
Zaměstnavatel:
Jaroslav Sabo
Kontaktní osoba:
Jaroslav Sabo 723 985 832 plzenka-sabovi@seznam.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace